cesta – na jaře, v létě, na podzim, v zimě – pořád ta samá cesta – jak se na ní díváme – tak po ní kráčíme

Silvia Feera

 Čištění Duše

Tohle čištění je vždy na dálku.  
Nabízím čištění člověka na dálku tak, aby to, co vás tlačí, bolí, svírá se mohlo uvidět a uvolnit do vaší plné energie.
Mými klienti jsou lidé, kteří na sobě pracují a chtějí žít plně a svobodně v nových energiích, které tady na Zemi přicházejí. 
Čištění vám přinese zjištění, co vám váš konkrétní stav říká, co máte udělat pro to, aby jste se opět cítili ve své síle, v nových energiích.
Většinou se jedná o zrušení kleteb, přísah, slibů, úmluv, odpuštění konkrétním lidem a situacím, odpuštění sobě nebo požádání o odpuštění, které sahají do minulých životů, v nekonečném prostoru a času.  Duše dává signál člověku, skrze tělo, že to potřebuje uvolnit. Tímto pročištěním člověk jasně vidí příčinu a docvakává mu to, co si nesl ve svém fyzickém těle, paměti a nevěděl, proč tomu tak bylo. Odkrýváním těchto minulých tíh, se člověk kvantově dostává do svého přirozeného božského stavu.
Mí klienti, si takhle už vyléčili spoustu chronických neduhů, a situací v mezilidských vztazích. Vyčištěním získávají jasnější pohled na sebe, své okolí a svobodně se rozhodují.
Jak probíhá čištění: Zavoláme si, vy mi řeknete, s čím přicházíte.  Já se pak na to naladím, je to jako mini regrese, zjistím co je potřeba uvidět a udělat. Někdy je to velmi konkrétní obraz z minulých životů, někdy jen informace. Ukáže se přesně to, co v danou chvíli se ukázat má. Pak vám nahraju zprávu. Je to lepší, než povídání po telefonu, protože je to někdy více informací a když to nahraju, můžete si to pustit několikrát. Nejraději nahrávám na WhatsAppp. 
Pak klient udělá co bude potřeba, nechá vše uvolňovat, nezasahuje svou myslí. Jen prociťuje. 
Objednávat se můžete telefonicky, emailem nebo úplně perfektní je napsat nebo nahrát zprávu na WhatsApp 
Skrze nahrávku, jde často energie, která podporuje a léčí na úrovních, které nevnímáme na vědomé rovině, ale cítíme změnu, když se tam něco promění.
Cena je 500,- 
Platit můžete předem nebo po čištění na účet 6060609667/5500 
IBAN: CZ4455000000006060609667

Vybrala jsem pár zpětných vazeb od klientů.

Hanka, Zlín : S velkou důvěrou se obracím na paní Silvii, čištění duše jde hluboko do minulosti, a mění se život v přítomnosti.

Katka, Přerov: čištění velmi doporučuji, díky čištění u Silvie, jsme vyřešili noční pomočování u našeho sedmiletého kluka, bylo třeba více čištění, něco ode mne, něco od mého muže, syn nám ukazoval více věcí, které bylo potřeba zharmonizovat…  povedlo se, za to moc děkujeme. Je to veliká změna. Je to veliká změna, která nám do rodiny přinesla rozkvět. 

Bára, Ostrava: čištění u Silvianky je pro mě způsob, jak řeším neřešitelné situace, které nedokážu sama uchopit. Díky Silviance se mi odkryly věci pod povrchem. Když Silvianka čistí a dostane se do minulých životů, dává mi to smysl, proč jsem cítila v živote to, co jsem cítila. Třeba hodně i vztahové věci a situace… najednou uchopení a zvědomnění té situace se uvolní a nastává čisto, jasno, nový štít. Dekujiiiiiii že to děláš Silvianko. 

Rozbolel mě zub, konzultovala jsem to s mou lékařkou, popsala jsem ji příznaky a výsledek, že je to zánět dřeně. To jsem ještě nevěděla co to znamená. Potom mi Silvia nahrála zprávy skrz čištění že nepotřebuji jít k zubařce, že se to uzdraví, byla jsem ráda ale zubařka se ozvala a dala mi termín, a jela jsem k ní, zub mi umrtvila….než jsem se vzpamatovala odjížděla jsem zklamaná, že jsem to nechala dopustit, pocity viny že jsem se vzdala zubu. Netrvalo dlouho a přišla zkouška jestli si tentokrát svou sílu ustojím a hlavně sebe…. vedlejší zub se ozval stejně jako ten předchozí…. obrátila jsem se na Silvii, bolest byla obrovská… Silvia mi udělala regresi… zub přestával bolet, tišil se, měla jsem radost, pak přicházela fáze uvolňování všeho, kde to ještě tlačilo, zbytky bolesti… Silvia mi v průběhu když bylo potřeba čistila co bylo třeba… rozhodnutí a podpora Silvie, že zub zachránime byla úžasná….  Od té doby, jsem zjistila, že i péče o zuby mohou být už v nové péči. Minule jsem zase měla jet k zubařce, dokončovat ten, tehda umrtveny zub a volala jsem Silvii, ať se mi podívá na zuby, na dálku mi Silvia zjistila co mé zuby potřebuji, taky jsme se u toho docela nasmály, tím jsem se uvolnila a na druhý den to u paní zubařky dopadlo úžasně.. bylo to nové v nových energijích a k mé spokojenosti.

Jaromír, Brno: vrátil jsem se s rodinou z návštěvy, bylo mi špatně od žaludku. Na návštěvě došlo ke střetu zájmů a nemohl jsem to strávit. Silvia mi pročistila minulý život, kdy jsem s danou osobou měl těžkosti těžké a náročné, a došlo ke zrušení msty a odpuštění za to, proč k tomu došlo… doporučuji tuto službu, odpadají tíhy a nánosy těžkých energií… Děkuji