cesta – na jaře, v létě, na podzim, v zimě – pořád ta samá cesta – jak se na ní díváme – tak po ní kráčíme

Silvia Feera 

Slova, obrazy, impulsy, prostředí, zvuky i vůně, vztahující se k traumatickým událostem, se znovu objeví jako tajný jazyk, který mluví o bolesti, kterou máme v sobě. 

Ukážou nám to pocity a situace, které život přináší. 

Regresní terapie

okud možno, na regresi se nemalujte a ani nepoužijte žádný parfém děkuji. 

O co jde ? 

Regresní technika, mění náš vnitřní obraz. 

Regresní terapie není hypnóza a už vůbec ne taková, jakou ukazují ve filmech. 

Psychické a psychosomatické potíže lidí jsou v podstatě následky traumat prožitých v minulosti. Či už dětství, nebo hlubší minulost.

Vše, co člověk prožil, je chronologicky uspořádáno na časové stopě. Regrese je vlastně vědomé vzpomínání si. Pod vedením terapeuta si vybavujeme potlačené vzpomínky a jejich vědomým zpracováním jsme schopni se vyrovnat s negativními zkušenostmi, kterými jsme prošli. Po čas regrese se podíváme do místa a času, kde proběhla situace, která nám zanechala stopu v naší paměti a v tomto životě nám různé situace spouští vzpomínky z této doby, které si vůbec neuvědomujeme. Terapie nabízí možnost nahlédnout do širších souvislostí života a existence vůbec. Poskytuje zcela nový pohled na situace, ve kterých se nacházíme a přináší vysvětlení našich problémů. Tím že si uvědomíme co se vlastně děje, dochází k rozpuštění vzpomínky uložené v naší časové stopě a tím i k rozpuštění v našem podvědomí. Jedná se o individuální terapii.

Je důležité, aby jste věděli, že jsem průvodce. Proto Vás provázím a netlačím. Provedu Vás jen tam, kam si sami dovolíte. Nemůžu a ani nechci Vás někam tlačit ani přesvědčovat. Vše má svůj čas. Po celý čas regrese, je klient při plném vědomí a mluvíme spolu. 

Místo: Albrechtičky 109, parkovat můžete u domu na trávnaté ploše. Vchod je zezadu domu !

tel.: 606060966 

cena: 2200,-  Kč  (90 eur )

cena je za celé sezení  2 – 3 hod. 

Platí se buď na místě nebo na účet

Termín si domluvíme telefonicky nebo přes messenger, Whatssap

Mé FB jméno je Silvia Feera 

číslo účtu: 6060609616/5500

IBAN: CZ6355000000006060609616