cesta – na jaře, v létě, na podzim, v zimě – pořád ta samá cesta – jak se na ní díváme – tak po ní kráčíme

Silvia Feera 

Slova, obrazy, impulsy, prostředí, zvuky i vůně, vztahující se k traumatickým událostem, se znovu objeví, jako tajný jazyk, který mluví o bolesti, kterou máme v sobě. 

Léčení 

 

 Léčení Duše a těla.

Toto léčení je jenom na dálku. 

 Po domluvě tématu, který potřebujete řešit, či už je téma psychického nebo fyzického rázu, se na vás naladím a podle informací které přijdou, budu pracovat na rovinách, o kterých na vědomé rovině nevíme. Čas, který potřebuji na práci je individuální. Pracuji brzy ráno a taky později večer. Většinou to trvá tři dny nebo až dva týdny. Je fajn, když nemáte žádné očekávání ani představy jak by a co by. Je fajn se úplně odevzdat v důvěře. Čas kdy se dostaví výsledek je taky individuální. Někdy se věci změní hned, někdy později a někdy se jen otevřou dveře, aby se začalo dít, co se dít má. Je to opravdu velice individuální. 

Vše se léčí a harmonizuje jen s tím daným tématem, které si vy sami zadáte.

Základní cena je 1000,- vzhledem k tomu, že některé čištění trvá 2 týdny, některé třeba 2 nebo 3 měsíce. Je to velice individuální. Podle tématu které si zadáte. Taky podle toho do jaké hloubky mně pustíte a taky kolik vrstev a úhlů pohledů to téma má. A vzhledem k tomu, že dopředu nikdy nevím, jak dlouho to bude trvat, tak se po čase domlouváme individuálně.

tel.: 420 606060966

domluvíme se telefonicky, emailem  nejraději však přes WhatsApp, Signal, Telegram v nejhorším případě i messenger.

Mé FB jméno je Silvia Feera

číslo účtu: 6060609667/5500

IBAN: CZ4455000000006060609667